Jeżeli chcą Państwo dokonywać zakupów w naszym sklepie prosimy o zapoznanie się z regulaminem:

1. Warunki ogólne zamawiania i sprzedaży:
Właścicielem Sklepu Internetowego Formicki-Bike.pl jest Piotr Formicki. Sklep ma siedzibę w Jeleniej Górze 58-560 przy ul. Wolności 179, NIP: 611-223-58-98
Ze względu na sprzedaż produktów również w innym źródle (Allegro, Sklep Stacjonarny ) cennik oraz katalog produktów nie stanowi oferty handlowej firmy w rozumieniu prawa. W przypadku braku towaru w magazynie Zamawiający jest informowany o tym fakcie. Jeżeli Zamawiający nie wyraża zgody na wydłużenie realizacji zamówienia może całkowicie zrezygnować z zamówienia, lub tylko z wybranej pozycji.

2. Sposób płatności i ceny sprzedaży:
Podane ceny są cenami brutto. Do każdej przesyłki doliczany jest koszt przesyłki, który pokrywa klient.
Należne płatności można realizować  za pośrednictwem Systemu PayU, bezpośrednio przelewem na konto BRE Bank (Multibank) nr: 85 1140 2017 0000 4502 0478 5632, lub za pobraniem, przy odbiorze przesyłki.

Koszt dostarczenia zamówionego towaru przez Pocztę Polską wynosi:
paczka przy płatności przelewem do 5 kg - 12 zł
paczka przy płatności przelewem do 20 kg - 16 zł
paczka za pobraniem do 5 kg - 16 zł
paczka za pobraniem do 20 kg - 20 zł
Koszt dostarczenia zamówionego towaru przez Kuriera GLS:
paczka przy płatności przelewem - 17zł
paczka za pobraniem - 22zł

Możesz skorzystać z systemu płatności online, co znacznie przyśpieszy realizację Twojego zamówienia. Pamiętaj jednak, że za tą formę płatności doliczana jast prowizja pobierana przez system płatności online.Wysokość prowizji to 2,5% całkowitej wartości Twojego zamówienia(wraz z dotawą). Prosimy o przemyślany wybór płatnosci ponieważ nie możemy cofnąć prowizji za zakup.

3. Dostawa:
Przesyłkę staramy się wysyłać niezwłocznie, zastrzegamy jednak trzy dniowy okres zwłoki, w niektórych przypadkach okres ten może się wydłużyć od siedmiu do czternastu dni. Zamówione produkty zostaną przesłane przez Pocztę Polską lub Kurierem , na adres korespondencyjny podany w formularzu zamówienia . Istnieje możliwość osobistego odbioru towaru po wcześniejszym uzgodnieniu. Warunki dostawy określone w regulaminie dotyczą zamówień realizowanych na terenie Polski. W przypadku Odbiorców zagranicznych zamówienia będą prowadzone indywidualnie.

4. Reklamacje i zwroty:
Zakupiony towar można wymienić na inny, lub zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty zakupu. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Aby uniknąć nieporozumień prosimy wcześniej o kontakt w celu ustalenia warunków zwrotu. Nieuzasadnione reklamacje, uszkodzenia wynikające z niewłaściwego użytkowania towaru nie będą brane pod uwagę. Wszelkie koszty związane z tego przypadkami pokrywa zamawiający.

5. Gwarancja
Każdy przedmiot jest objęty gwarancją 12 miesięcy od daty zakupu. Przed reklamacją proszę o konsultacje tel. Lub mailem w celu uzgodnienia szczegółów. Wadliwy towar odsyłają Państwo na swój koszt do mnie i ja po naprawie bądź wymianie na nowy w ciągu 2 tygodni odsyłam go na swój koszt.

6. Dane osobowe klientów
Wraz z akceptacją niniejszego Regulaminu Klient wyraża zgodę, aby Sklep przetwarzał jego dane osobowe zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002r., nr 101, poz. 926 ze zm.), niezbędne dla procesu realizacji umowy, celów marketingowych jak również celów określonych w Regulaminie.

Sklep, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz.U. 1997 nr 133 po. 833) o ochronie danych osobowych informuje, że dane osobowe Klientów są przechowywane w zbiorze danych firmy Formicki-Bike, z siedzibą w Jeleniej Górze przy ulicy Wolności 179, 58-560 Jelenia Góra.

Podane dane osobowe Klienta będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U Nr 101 poz. 926 z późn. zmianami) przez Sklep.

Sklep informuje, że jest Administratorem danych osobowych w rozumieniu z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych i przetwarza dane osobowe, w szczególności w celach: - doprowadzenia do zawarcia i realizacji umów - dochodzenia wymagalnych roszczeń powstałych w związku z realizacją w/w umów, - w celach marketingowych oraz - w przypadku, gdy jest to niezbędne dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Administratora oraz odbiorców danych.

W przypadkach przewidzianych w przepisach ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych Klientowi przysługuje prawo sprzeciwu wobec przetwarzania jego danych osobowych, prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych oraz prawo żądania ich usunięcia, jeżeli są one niekompletne, nieaktualne, nieprawdziwe lub zostały zebrane z naruszeniem ustawy albo są już zbędne do realizacji celu, dla którego zostały zebrane.

W wyżej wymienionych sprawach właściciel danych winien zwracać się do Administratora Danych Osobowych na piśmie.

Dane osobowe zgromadzone w systemie mogą być udostępnione odpowiednim organom państwowym, na ich żądanie, na podstawie odpowiednich przepisów prawa.

Podanie danych takich jak: imię, nazwisko, adres email, numer telefonu jest konieczne [ art. 23 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych], podanie pozostałych danych jest dobrowolne.

7. Oferta

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych.

8. Sklep stacjonarny

W sklepie stacjonarnym nie obowiązują ceny internetowe.

Zapraszamy na zakupy